2 værelser rækkehus på 78m² i Vejle

Starupvej 7, 6040 Egtved, Denmark

6.701 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Starupvej

Afdeligens navn Om afdelingen VELKOMMEN TIL DOMEA EGTVED, AFD.&54 - Skønne rækkehuse og lejligheder i fantastisk natur tæt på Vejle Afdelingen består af 119 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 73 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Starupvej, 6040 Egtved Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

rækkehus

Værelser

2

Størrelse

78 m²

Pris

6.701 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

86 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Starupvej 7, 6040 Egtved, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Vejle

3 soveværelser rækkehus af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser rækkehus på 91m²

Buen 17, 7080 Børkop, Denmark

5.934 kr / måned

2 soveværelser rækkehus af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser rækkehus på 70m²

Løget Høj 10A, 7100 Vejle, Denmark

6.224 kr / måned

Populære boligsøgninger