Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 63m² i Middelfart

Stationsvej 4, 5500 Middelfart, Denmark

6.783 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Stationsvej 4

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

63 m²

Pris

6.783 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

108 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Stationsvej 4, 5500 Middelfart, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Middelfart

2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Danmarksvej, 5500 Middelfart, Denmark

6.050 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Stationsvej 4, 5500 Middelfart, Denmark

6.783 kr / måned

Populære boligsøgninger