Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 81m² i Aalborg

Stjernepladsen 41, 9000 Aalborg, Denmark

8.313 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

Stjernepladsen 41-43

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

81 m²

Pris

8.313 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Pris pr. m²

103 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Stjernepladsen 41, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 49m²

Åparken 4, 9000 Aalborg, Denmark

6.661 kr / måned

2 værelser lejlighed på 49m²

Åparken 8, 9000 Aalborg, Denmark

6.661 kr / måned

2 værelser lejlighed på 49m²

Åparken 6, 9000 Aalborg, Denmark

6.661 kr / måned

Populære boligsøgninger