Oprettet i går
Århus, Århus Kommune, Denmark
9.100 kr / måned
Denne velindrettede lejlighed byder på en stor og lys stue, et fint soveværelse, et stort køkken og badeværelse. Fra stuen er der direkte adgang til lejlighedens dejlige altan. Køkkenet er udstyret med køle/frys, indbygningsovn, kogeunit, emhætte og opvaskemaskine. Badeværelset er indrettet med vaske-tørremaskine, lyse terrazzogulve samt separat bruseniche. OBS. billederne er fra en tilsvarende lejlighed i ejendommen. Vand og varme betales direkte til forsyningen. I ejendommen er der opbevaringsmuligheder samt cykelkælder. Lejligheden har en optimal beliggenhed, nær AROS, i gåafstand til Aarhus by- og kulturliv. Indenfor kort afstand finder du både hyggelige gader, caféer, indkøbsmuligheder og Aarhus Banegård, hvorfra der er adgang til både tog og letbane. Bemærk: Vi modtager mange henvendelser og kan desværre ikke besvare dem alle. Du hører fra os, hvis du bliver inviteret til en fremvisning. Har du allerede været til fremvisning, får du naturligvis besked, når der er truffen beslutning om, hvorvidt vi kan tilbyde dig/jer lejligheden. Tak for din forståelse og interesse.
Denne velindrettede lejlighed byder på en stor og lys stue, et fint soveværelse, et stort køkken og badeværelse. Fra stuen er der direkte adgang til lejlighedens dejlige altan. Køkkenet er udstyret med køle/frys, indbygningsovn, kogeunit, emhætte og opvaskemaskine. Badeværelset er indrettet med vaske-tørremaskine, lyse terrazzogulve samt separat bruseniche. OBS. billederne er fra en tilsvarende lejlighed i ejendommen. Vand og varme betales direkte til forsyningen. I ejendommen er der opbevaringsmuligheder samt cykelkælder. Lejligheden har en optimal beliggenhed, nær AROS, i gåafstand til Aarhus by- og kulturliv.
Indenfor kort afstand finder du både hyggelige gader, caféer, indkøbsmuligheder og Aarhus Banegård, hvorfra der er adgang til både tog og letbane. Bemærk: Vi modtager mange henvendelser og kan desværre ikke besvare dem alle. Du hører fra os, hvis du bliver inviteret til en fremvisning. Har du allerede været til fremvisning, får du naturligvis besked, når der er truffen beslutning om, hvorvidt vi kan tilbyde dig/jer lejligheden. Tak for din forståelse og interesse.
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
55 m²
Pris
9.100 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
Så hurtigt som muligt
Altan
Ja
Pris pr. m²
165 kr
Boligannoncen ligger på Århus, Århus Kommune, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Aarhus