Oprettet i dag

2 værelser hus på 71m² i Holstebro

Sysselting 2A, 7500 Holstebro, Denmark

5.432 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Sysselting

Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 26 Familieboliger 198 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Sysselting 2A, 7500 Holstebro Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

2

Størrelse

71 m²

Pris

5.432 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

77 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Sysselting 2A, 7500 Holstebro, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Holstebro

3 soveværelser hus af 72.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 72m²

Hunsballevej 3, 7500 Holstebro, Denmark

4.937 kr / måned

3 soveværelser hus af 77.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 77m²

Frøjkvej 17, 7500 Holstebro, Denmark

5.499 kr / måned

Populære boligsøgninger