Oprettet i dag

3 værelser hus på 108m² i Herning

Thrigesvej 9, 7400 Herning, Denmark

9.656 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Thrigesvej

Afdeligens navn Om afdelingen Boligerne er opført i 1998/99 Afdelingen består af 83 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Thrigesvej 9, 7400 Herning Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

3

Størrelse

108 m²

Pris

9.656 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

89 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Thrigesvej 9, 7400 Herning, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Herning

3 soveværelser hus af 114.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 114m²

Lyngens Kvarter 90, 7400 Herning, Denmark

8.108 kr / måned

3 soveværelser hus af 85.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 85m²

Koustrup Have 28, 7400 Herning, Denmark

8.450 kr / måned

3 soveværelser hus af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 82m²

Kløverparken 2G, 7400 Herning, Denmark

8.500 kr / måned

Populære boligsøgninger