4 værelser lejlighed på 134m² i Odense

Vestergade 45, 5000 Odense C, Denmark

12.871 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Vestergade 90,

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

134 m²

Pris

12.871 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

96 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vestergade 45, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

Ny
4 soveværelser lejlighed af 97.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 97m²

Duftrankevej 194, 5200 Odense V, Denmark

10.300 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 91m²

Østergade 51K, 5000 Odense C, Denmark

10.300 kr / måned

Ny
4 soveværelser lejlighed af 103.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 103m²

Duftrankevej 186, 5200 Odense V, Denmark

10.453 kr / måned

Populære boligsøgninger