Oprettet i dag

5 værelser rækkehus på 109m² i Stubbekøbing

Vestervang 25, 4850 Stubbekøbing, Denmark

8.436 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Vestervang

Afdeligens navn Om afdelingen VELKOMMEN TIL STUBBEKØBING 1942 - En aktiv afdeling med et varierende udbud af boliger Her findes et varierende udbud af ungdoms- og familieboliger i både rækkehuse og etagebyggeri. Afdelingen råder over&to dejlige fælleslokaler, som kan lejes hvis man skal holde større, private arrangementer. Beboerne på Solgården og Vestervang har adgang til fællesvaskeri. På Vestervang findes et antal garager, som kan lejes efter venteliste. Bestyrelsen i afdelingen er særdeles aktiv, og stabler en række aktiviteter på benene. Afdelingen består af 114 Familieboliger 9 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Vestervang, 4850 Stubbekøbing Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

rækkehus

Værelser

5

Størrelse

109 m²

Pris

8.436 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Garage

Ja

Pris pr. m²

77 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vestervang 25, 4850 Stubbekøbing, Denmark

Indlæser kort

Populære boligsøgninger