3 værelser lejlighed på 82m² i Frederiksberg

Falkoner Allé 108, 2000 Frederiksberg, Denmark

11.056 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 12-05-2026

Wonderful double bedroom with a balcony, in Frederiksberg C

To enhance the community aspect of our properties, we are now only accepting students who have previously lived in a shared apartment and can provide a landlord reference letter as proof. Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

82 m²

Pris

11.056 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

12-05-2026

Altan

Ja

Pris pr. m²

135 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Falkoner Allé 108, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

Ny
2 soveværelser lejlighed af 77.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 77m²

H. Schneekloths Vej 15, 2000 Frederiksberg, Denmark

8.951 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Philip Schous Vej 28, 2000 Frederiksberg, Denmark

8.967 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

P.G. Ramms Allé 61, 2000 Frederiksberg, Denmark

8.968 kr / måned

Populære boligsøgninger