3 rooms apartment of 84m² in Frederikshavn

Vejlegade 10, 9900 Frederikshavn, Denmark

5.546 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Lejligheder 17 B, 1. th. Vejlegade Frederikshavn 9900

Afdelingen har gennemgået en renovering i årene 2020 - 2023. Afdelingen består af en etagebebyggelse med lejligheder samt fritliggende gårdhuse, hvoraf de fleste har carport. Beboerne i gårdhusene forestår selv ren- og vedligeholdelse af udearealerne, herunder glatførebekæmpelse på egen grund. Enkelte stuelejemål i etagelejlighederne har have. Afdelingen ligger tæt på indkøb, skoler og institutioner. Du kan søge om boligstøtte samt indskudslån hos kommunen til denne type bolig, og har du øvrige spørgsmål til lejemålet så

Property type

apartment

Rooms

3

Size

84 m²

Price

5.546 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Garden

Yes

Port

Yes

Price per m²

66 kr

Map

The listing is located at Vejlegade 10, 9900 Frederikshavn, Denmark

Loading map