3 værelser lejlighed på 61m² i Kolding

Frydsvej, 6000 Kolding, Denmark

4.644 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 61 m2 i kolding, frydsvej

Lille hyggelig lejlighed med fælles vaskemaskine/tørretumbler i kælderen samt et kælderrum og stor fælles have. Beliggende på stille vej tæt på centrum. Tilsluttet fællesantenne med mulighed for tilkobling til bredbånd.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

61 m²

Pris

4.644 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Have

Ja

Pris pr. m²

76 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Frydsvej, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 50m²

Rosengade, 6000 Kolding, Denmark

4.000 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 71m²

Hestehaven 25, 6000 Kolding, Denmark

4.200 kr / måned

Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 40m²

Ålykkegade, 6000 Kolding, Denmark

4.500 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (61.0 m²) til leje i Kolding (Frydsvej, 6000 Kolding, Denmark) - rentola.dk