3 værelser lejlighed på 92m² i Kolding

Jernbanegade, 6000 Kolding, Denmark

8.357 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

lejlighed på 92 m2 i kolding, jernbanegade

Nyligt totalistandsat city-lejlighed med et utroligt flot køkken samt badeværelse og med alt i hårde hvidevarer. Derudover er der en stor altan samt et kælder rum. Tilmeldt Antenneforening med mulighed for tilkobling til bredbånd. Denne lejlighed bør ses!

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

92 m²

Pris

8.357 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Altan

Ja

Pris pr. m²

91 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Jernbanegade, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

Ny
3 soveværelser lejlighed af 73.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 73m²

Vifdam 5, 6000 Kolding, Denmark

6.695 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 78m²

Fjordbrynet, 6000 Kolding, Denmark

6.900 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 83.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 83m²

Fjordbrynet, 6000 Kolding, Denmark

6.900 kr / måned

Populære boligsøgninger