Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 92m² i Kolding

Schjørringsvej 6, 6000 Kolding, Denmark

5.072 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Schørringsvej 1-14 m.fl.

Ejendommen er beliggende i grønne omgivelser og det smukke Stejlbjerganlæg. Området er tæt på byens mange kulturelle tilbud. Munkensdam gymnasium samt de mange uddannelsesinstitutioner er ligeledes indenfor cykelafstand. Ligeledes er ejendommen beliggende tæt på indkøb, fitness mv.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

92 m²

Pris

5.072 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

55 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Schjørringsvej 6, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

Ny
2 soveværelser lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 71m²

Hestehaven 34, 6000 Kolding, Denmark

4.389 kr / måned

Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 40m²

Ålykkegade, 6000 Kolding, Denmark

4.500 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 61.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 61m²

Frydsvej, 6000 Kolding, Denmark

4.644 kr / måned

Populære boligsøgninger