3 værelser hus på 117m² i Toftlund

Søndergade 13, 6520 Toftlund, Denmark

6.336 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Søndergade

Afdeligens navn Om afdelingen Elmevej 20 - 30 Toftlund værelses lejligheder i etagebyggeri med kælderrum -- mødelokale/gildesal. Opført 1973 (renoveret 1990-91) Fjernvarme - Afd. har husdyrforbud Afdelingen består af 42 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Søndergade 13, 6520 Toftlund Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

3

Størrelse

117 m²

Pris

6.336 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

54 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Søndergade 13, 6520 Toftlund, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Toftlund

3 soveværelser hus af 75.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 75m²

Søndergade 13, 6520 Toftlund, Denmark

5.077 kr / måned

3 soveværelser hus af 102.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 102m²

Præstevænget 3, 6520 Toftlund, Denmark

5.829 kr / måned

4 soveværelser hus af 96.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser hus på 96m²

Elmevej 24, 6520 Toftlund, Denmark

6.046 kr / måned

Populære boligsøgninger