Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 100m² i Aalborg

Vesterbro 74, 9000 Aalborg, Denmark

6.995 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2025

vesterbro 74 4. th., 9000 aalborg

Dejlig stor og lys 3-værelses lejlighed med altan. Lejligheden er indrettet med fordelingsgang, hvorfra der er adgang til køkkenet, soveværelset, badeværelserne samt stuen. Herudover er der ligeledes adgang til værelset fra stuen. Dette er en skøn lys lejlighed, hvor der er et fantastisk lysindfald i både stuen og værelserne. I køkkenet er der masser af både bordplads og skabsplads, og lejligheden indeholder følgende hårde hvidevarer: Køle-/fryseskab Ovn Emhætte Komfur Vaskemaskine Lejligheden har et dejlig stort badeværelse. Ejendommen ligger meget centralt i Aalborg, og der er bus-stoppesteder lige uden for døren, så det er utrolig nemt at komme til studiet / arbejdet med offentlig transport. Der er mulighed for at leje parkeringsplads i Plaza, som ligger 1 minuts gang fra lejligheden. Der betales alene aconto varme, idet vandforbruget er indeholdt i huslejen. Der er mulighed for frit at vælge internetudbyder, der kan blandt andet vælges imellem Stofa, FastSpeed, YouSee og Hiper l. Der kan ikke gives tilladelse til husdyr i denne ejendom. Herudover får man som lejer adgang til at låne / leje en el-bil, således man nemt og hurtigt kan komme rundt i Aalborg med bil. Bilen lejes via en App, og de første sammenhængende 24 timer er gratis hver måned, herefter koster det kr. 30 pr. påbegyndt halve times kørsel. Derudover er der to timers gratis kørsel hver måned.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

100 m²

Pris

6.995 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2025

Altan

Ja

Parkeringsplads

Ja

Pris pr. m²

70 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vesterbro 74, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Rantzausgade 2, 9000 Aalborg, Denmark

5.600 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 78m²

Himmerlandsgade 5, 9000 Aalborg, Denmark

5.600 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 68m²

Valdemarsgade 14A, 9000 Aalborg, Denmark

5.600 kr / måned

Populære boligsøgninger